fbpx

Recenzie

Denka a Peťo

Lepšiu fotografku sme si nemohli vybrat, strašne sa tešíme, aké máme nádherne fotky a tie spomienky a emócie cítiť na každej fotke, vie zachytiť, plač, radosť a aj našu krásu.

Peťka a Paťo

Ak chcete mať nádherné fotky ako z časopisu Renátka je presne tá osoba, do ktorej rúk by ste sa mali zveriť.. vybrali sme si ju na fotenie celého svadobného dňa, nakoľko sa nám veľmi páčili jej predchádzajúce fotky a napriek tomu, že som ešte nevidela všetky naše fotky, iba malú postupnú ochutnávku počas toho ako ich Renátka upravuje viem, že lepšie sme si vybrať nemohli. Jedinou chybou bolo, že sme sa nerozhodli zajednať si ju v svadobný deň hneď od skorého rána, aby mohla zachytiť všetky momenty príprav.. napriek tomu, že času bolo veľmi málo, robila, čo bolo v jej silách a rozhodla sa venovať nám portrétové fotenie ešte mimo svadobného dňa, čo si veľmi vážime.. na dokonalé portrétové fotky treba mať dosť času a ten sme v svadobný deň naozaj nemali.. o to viac sme si užili fotenie 3 dni po svadbe  Renátka presne vie ako sa nastaviť, aby to na fotke vyzeralo super.. fotí z takých uhlov pohľadu, čo by mne ani nenapadli, ale presne o tom to je -odlíšiť sa od ostatných  ešte raz veľmi pekne ďakujeme Renátka  nevieme sa dočkať všetkých fotiek!

Majka a Tomáš

Obrovské ĎAKUJEME úžasnej fotografke a jej dokonalej práci 🙏 Fotky sú slovami neopísateľné, neskutočne krásne 😍 Zachytila najkrajšie okamihy našej svadby a každá jedna fotka obsahuje obrovské množstvo lásky 💕Som šťastná, že si Renátka našla čas 2.2.2019 a strávila s nami náš deň “D” 😘 Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu 😉😊 Ešte raz veľmi pekne ďakujeme 🙏❤️

Maťka a Damian

Ako som plánovala svadbu, hneď som vedela, že fotograf bude iba Renátka, pretože už som s ňou mala skúsenosť z predošlého fotenia. Bola by som ochotná aj zmeniť termín svadby ak by práve v termín nemohla  fotografie sú pre mňa veľmi dôležité, ktoré ostanú na celý život.

Keď som uvidela fotky z nášho veľkého dňa, prežila som si ho celý odznova. A rozplakala som sa od šťastia. Veľa okamžikov mi uniklo, veď predsa človek nemôže byť všade, ale vďaka fotkám som videla spätne všetko. Ako sa hostia bavili, smiali, tancovali…. Pohľady mňa a manžela, ako žijeme jeden pre druhého… Ako sme si náš veľký deň D užili na plno.

Ďakujeme, D & M